anasayfa Eğitim Güncel gunimedya MANŞET Spor

Yıldız Erkekler Futsal Takımı’na forma hediyesi

TİRDEF (Tirebolu Dernekler Federasyonu), bugün Amasya’da turnuvaya katılan öğrencilere forma hediye etti. Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan Ortaokulu müdürü Ömer Göbel, öğrencilerin spor dallarındaki ilgisine değindi.

Giresun’un Tirebolu ilçesinde bulunan Şehit Binbaşı Hüseyin Avni Alparslan Ortaokulu öğrencileri Amasya’da okullarını temsil etmek üzere futsal turnuvasına katıldı. Turnuva öncesi yapılan görüşmede okul müdürü Ömer Göbel, ” 12 öğrencimiz ve 2 öğretmenimiz turnuvaya katılıyor. 1-3 Nisan tarihleri arasında yapılan turnuvalara Trabzon, Ordu ve Samsun illerinden de katılım sağlayan okullar var. Okulumuz daha önce de futsal, badminton ve bilek güreşi turnuvalarına katıldı. Bilek güreşinde 5 madalya, küçük erkekler badminton turnuvasında il ikinciliği ve futsal turnuvasında yıldız erkeklerde il birinciliğimiz var. Turnuvaya katılan öğrencilerimizin yaş aralığı 9-12 yaş”  diyerek öğrencilerinin spor faaliyetlerini açıkladı.

 

Yıldız Erkekler Futsal Takımı’na destek TİRDEF’ten geldi

TİRDEF, Cumhuriyet Ortaokulu ile yapılan turnuvayı kazanarak Amasya’ya giden Yıldız Erkekler Futsal Takımı’na destek oldu.  TİRDEF yönetim kurulu üyeleri; Sedat Akyıldız, Hasan Meşe ve Osman Altay, bugün okul idaresi ve öğrencilerle bir araya gelerek hediyelerini verdiler ve başarılar dilediler.

 

Haber : Yaren Sude Fidan