anasayfa çevre Güncel Kültür-Yaşam MANŞET

Şenlikoğlu vatandaşlarla iç içe

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, esnaf ziyaretlerine ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Şenlikoğlu, Cemal Gürsel Caddesi ve Fındık Pazarı mevkiinde ziyaretler gerçekleştirerek, yapılan çalışmalarla şehirde büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleştiğini anlattı.
Esnafların istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Şenlikoğlu alışveriş yapan halkla da sohbet edip genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşırken, sokaktaki vatandaşlarla da selamlaşarak fotoğraf çektirme isteklerini de kırmadı.

Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe çok mutlu oluyoruz 

Zaman zaman düzenledikleri istişare toplantılarının yanında ziyaretlerle de esnafın taleplerini dinlediklerinin altını çizerek Şenlikoğlu; “Belediyemizin hizmetlerini, şehrimizdeki gelişmeleri ve projelerimizi esnafımızla paylaşıyor, istek ve taleplerini alıyoruz. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe çok mutlu oluyoruz. Hizmetin en iyisine layık olan Giresun’umuza hep birlikte katkı sunuyoruz. Çalışmalarımız ve ziyaretlerimiz artarak devam edecektir. Her şey Giresun için” dedi.

Esnaflar ise beklentilerini ve taleplerini bire bir anlattıkları için mutluluklarını dile getirerek, ziyaretten dolayı Şenlikoğlu’na teşekkür ettiler.

Muhabir: Emir MORKOÇ