Üniversiteden Haberler

Rektörümüzden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile Giresun Ticaret Borsasına Ziyaret

Rektörümüz Prof. Dr. Cevdet COŞKUN, 20 Şubat 2017 Pazartesi günü, Giresun Ticaret Borsası ile Giresun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

İlk olarak Giresun Ticaret Borsasını ziyaret eden Rektörümüz ve beraberindeki heyeti burada Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Temel YANIKOĞLU ile yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Burada gerçekleşen görüşmeden sonra Üniversitemiz heyeti, Giresun Ticaret ve Sanayi Odasına geçerek Başkan Hasan ÇAKIRMELİKOĞLU ve oda yöneticileri ile bir araya geldiler.

Üniversitenin kamu, sivil toplum ve özel kuruluşlarla yapabileceği, Giresun’a fayda sağlayacak ortak çalışmaların ele alındığı görüşmelerde, özellikle son günlerde aktif hale getirilen ve çalışmalarına başlayan GÜKİP (Giresun Üniversite-Kent İşbirliği Platformu) kapsamında değerlendirilebilecek projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Rektörümüzün, Giresun’a ve üniversiteye katkı sağlayacak bütün projelere olumlu bakacaklarını belirttiği ziyaretlerde, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Serkan SOYLU ile Rektör Danışmanı Doç. Dr. Nazım ELMAS da hazır bulundular.

[huge_it_slider id=”17″]

 Kaynak: Giresun Üniversitesi  | Detaylı Bilgi için Tıklayınız

yorum sayısı 151

Yorum yapmak için buraya tıklayın