AKTUEL Eğitim Güncel MANŞET

Okul koridorunu ‘İngilizce Sokağı’ yaptılar

Giresun Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Topluluğu öğrencileri tarafından, Giresun 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulunda “İngilizce Sokağı ve İngilizce Sınıfı” hazırladı.

Giresun Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanlığı görevini de yürüten topluluk akademik danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Halis GÖZPINAR; bu tarz projelerle üniversite – okul işbirliğinin geliştirilmesine katkı sağlamak istediklerini ifade ederek, yapılan çalışmanın bölüm öğrencileri için de olumlu sonuçlarının olduğunu söyledi.

İngilizce sokağının ve sınıfının hazırlanması için ekim ayının ilk haftasından beri düzenli olarak çalıştıklarını belirten GÖZPINAR, bu gayretin tek seferlik ve bağımsız bir uygulama olarak kalmayacağını, etkili olması ve istenen verimin elde edilmesi için topluluk olarak, bölüm olarak çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

Hazırlanan İngilizce sokağına ve İngilizce sınıfına öğrencilerin büyük ilgi gösterdiğini söyleyen Giresun 15 Temmuz Şehitler İmam Hatip Ortaokulu İngilizce öğretmeni ve okul etkinlik sorumlusu Neslihan ÇORAKÇI, Giresun Üniversitesi’ne ve İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü öğrencilerine katkılarından ötürü teşekkür etti.

(GÜNİMEDYA HABER AJANSI)