Fakülteden Haberler

Öğrencilerimizin Başarıları ‘ÖDÜL’lendirildi

Fakültemiz Konferans Salonu’nda 30 Kasım 2016 Çarşamba günü saat 14.00’de ‘Ödül Töreni’ etkinliği düzenlendi. Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Cevdet Coşkun’un da katıldığı program Fakültemiz Dekanı Sayın Prof. Dr. Bayram Kaya’nın konuşması ile başladı. Prof. Dr. Kaya, stratejimizin “Türkiye’de çalışacak öğrenci değil, dünyanın her tarafında çalışabilecek öğrenci mezun etmek” olduğunu vurgulayarak “Hep birlikte üreteceğiz, hep birlikte başaracağız” diyerek sözlerini noktaladı.

Ardından Türkiye Halkla İlişkiler Derneğinin düzenlediği “Altın Pusula” Yarışmasında ödül kazanan projenin koordinatörlüğünü yapan Fakültemiz Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Safiye Kırlar Barokas, proje hakkında kısa bir konuşma gerçekleştirdi ve “1 Değil!, 2 Değil, 3 Değil!” isimli sosyal sorumluluk projeleri ile ödül kazanan öğrenciler Mustafa Abanoz ve Nevzat Tiraki proje hakkında bilgilendirme yaptılar.

Törenin devamında Türkiye Haber Kameramanları Derneğinin düzenlediği “Zoom Genç İletişimciler Haber Yarışmasında” mansiyon ödülünü kazanan projenin sorumluluğunu üstlenen Fakültemiz Radyo Televizyon ve Sinema bölümü akademisyenlerinden Öğr. Gör. Dr. Mesut Coşkun ve ödülü kazanan öğrencilerimiz Nedim Kaya, Fatih Namlı ve Emre Yıldız proje kapsamındaki süreci anlatan bir konuşma gerçekleştirerek, ödül kazanan haberin gösterimini yaptılar.
Tören, Üniversitemiz Rektörü Sayın Prof. Dr. Cevdet Coşkun’un ödül kazanan öğrencilere teşekkür belgeleri ile hediyelerini takdim etmesi ve
“Öğrencilerimiz bizi gerçekten çok gururlandırdılar. Hem kendilerine hem de kendilerinin bu ödülü almasına katkı sağlayan hocalarımıza teşekkür ederim. Gerçekten kıt imkanlarla Anadolu’nun bir ilçesinde açılmış ve tutunmaya çalışan bir fakülteden ümit ve gelecek vadeden arkadaşlarımız çıkıyor ve çıkmaya devam edecekler. Bu ilçe daha iyi olacak buradaki imkanlarımız iyileştikçe, güçlendikçe çok daha başarılar elde edeceğiz ve donanımlı öğrenciler yetiştireceğiz. Ben inanıyorum ki Tirebolu İletişim Fakültesi, Tirebolu ve Giresun Üniversitesini dünyaya tanıtacaktır”
sözleriyle son buldu.
[huge_it_slider id=”12″]

yorum sayısı 644

Yorum yapmak için buraya tıklayın