anasayfa Güncel gunimedya MANŞET Sağlık

“Meme Kanseri Farkındalık Ayı’’nda KETEM ziyareti

Giresun Valisi Enver Ünlü’nün eşi Sema Ünlü ve beraberindeki heyet, “Meme Kanseri Farkındalık Ayı” kapsamında Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezini (KETEM) ziyaret ettiler.

1-31 Ekim tarihlerini kapsayan “Meme Kanseri Farkındalık Ayı’’ çerçevesinde, Vali Enver Ünlü’nün eşi Sema Ünlü , Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Selçuk Yıldırım’ın eşi Sıdıka Yıldırım , İl Jandarma Komutanı Albay Özgür Özer’in eşi Elif Özer, Vali Yardımcısı Muhammet Çiftci’nin eşi Safiye Çiftci ve Bulancak Kaymakamı Ünal Koç’un eşi Ayşegül Koç bugün kuruma ziyarette bulundu.

KETEM sorumlu hekimleri Uzm. Dr. Neslişah Gürel Köksal, Dr. Dina Kaya ve Ebe Tülay Öksüz, Sema Ünlü ve beraberindeki heyete faaliyetlerin tanıtımı ve kanser tarama programı ile ilgili sunum gerçekleştirerek bilgilendirmeler yaptı.

Ziyaret sırasında, Giresun ilinde kanser tarama programının yaygınlaştırılması ve duyurulması amacıyla gerçekleştirilebilecek etkinlik ve programlar görüşüldü. Ziyaret, heyet ve doktorların fotoğraf çekimi sonrası sona erdi.

Muhabir : Yaren Sude Fidan