AKTUEL anasayfa Güncel gunimedya MANŞET

Kuyruklu Yıldızın Altında izleyiciler ile buluştu

Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından çıkarılan yeni oyun “Kuyruklu Yıldızın Altında” 9 Aralık Cuma günü yapılan galada izleyiciler ile buluştu.

Giresun Belediyesi Şehir Tiyatrosu çıkardığı yeni oyun olan Kuyruklu Yıldızın Altında adlı oyunu gösterime sundu. Oyunun gala gecesi Vahit Sütlaş Tiyatro sahnesinde tiyatroseverler ile buluştu. Çok fazla katılımın yaşandığı oyun izleyicilerden tam not aldı ve katılan herkes tarafından keyifle izlendi.

Oyunun galasına Giresun Vali Yardımcısı Mehmet Fikret Çavuş, Giresun Emniyet Müdürü Recep Güzelyazıcı, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Demirel, Giresun Belediye Meclis Üyeleri Berrin Aydın, Mete Bahadır Yılmaz, basın temsilcileri ve davetliler katıldı. Oyunun tamamlanması ile birlikte rol alan oyuncular salondakiler tarafından ayakta alkışlandılar.

Giresun Belediye Başkan Yarcımısı Abdurrahman Demirel oyun sonunda yaptığı konuşmada bir takım temaslar için İstanbul’da bulunan Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun selamlarını ileterek; ‘’Saatleri Ayarlama Enstitüsü, Ebe Gümeci, Çotanaklar Ayı Burhan ve Çocuk tiyatrolarını sahneledik. Tiyatroya büyük önem veriyoruz. Bizi hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz tiyatro severlere ve oyunun hazırlanmasında ve gösterime sunulmasında emeği geçen tüm ekibimize teşekkür ediyorum’’ dedi.

Harun Murat Aydın, Ahmet Öndaş, Duygu Aydın, Ayşe Gül Çavuşoğlu, Eray Aktaş, Emre Aydın, Fikret Öğüd gibi oyuncuların rol aldığı Güner Sümer’in uyarladığı Hüseyin Rahmi Gürpınar’ın yazdığı iki perde müzikli komedi oyununa her hafta cuma akşamı saat 20:00’de sahnelenecek olan gösterimlere yoğun ilginin devam etmesi bekleniyor.

Muhabir: Elif KÖG