Yerel Yönetim

Körliman Mahallesi Kazaya Doymuyor

İki gündür üst üste kaza haberiyle gündeme gelen Körliman Mahallesi bu kezde alkollü olduğu iddia edilen sürücünün kazasıyla adını duyurdu.

Olay gecesi Körliman Mahallesi’nde çekilmiş bir fotoğraf…

Giresun’un Tirebolu ilçesine bağlı Körliman Mahallesi’nde 19 Nisan 2017 Çarşamba akşamı 21:30 sularında bir trafik kazası meydana geldi. Görgü tanıklarından elde edilen bilgilere göre; 6üstü kafeden bir grup arkadaşıyla çıkan sürücü M.E.O, aracıyla yolun sağ şeridinde ilerken yaptığı ani manevra sonucu yolun sol şeridinden gelen diğer araca çarptı.

Olay gecesi Körliman Mahallesi’nde çekilmiş bir fotoğraf…

Olay sonrasında iki taraf arasında meydana gelen gerginliğe polis tarafından müdahale edildi. Kaza sırasında araç içerisinde bulunan E.A olay yerinden geçen bir dolmuşla hastaneye kaldırıldı. Acil serviste yapılan ilk müdahale sonucu herhangi bir hayati tehlikesi bulunmayan E.A polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

Sürücüler kazayı bir çizik dahi almadan atlatırken, kaza sonucu sadece maddi hasar meydana geldi. Kaza sonrası trafiğin aksadığı Amiral Şükrü Okan Caddesi esnaf ve polis memurlarının yardımıyla temizlenerek trafiğe açıldı.

Olay gecesi Körliman Mahallesi’nde çekilmiş bir fotoğraf…

yorum sayısı 210

Yorum yapmak için buraya tıklayın