MANŞET

Karanlık Geceleri Aydınlatan Aras Ekibi

Erzurum’un ilçesi olan Şenkaya ve toplam 80 köy ve mahallesine sabah,akşam vardiyası olarak iki ekip halinde çalışan Aras Elektrik Dağıtım A.Ş. ekibi ilçede ve köylerinde hizmetine kesintisiz olarak devam ediyor .

 

Akşam vardiyası Ekip Şefi Berk Morkoç, “Önceliğimiz vatandaşlarımızın yaşadığı elektrik sorunlarına karşı hızlı bir şekilde ulaşmak ve oluşan sorunları çözmek kavuşturmaktır.Öncelikle tabletlerimize gelen arıza ihbarlarına telefon üzerinden dönüş yapıp ihbarın geldiği ilçe , köy veya mahallelere ulaşımı güvenli ve hızlı bir şekilde sağlıyoruz . İş güvenliği önceliğimiz olup arızaya o şeklide yaklaşıp , daha güvenli olması için elektirik kabinlerinden ve trafo merkezlerinden elektiriği tamamen kesip,ekip olarakta kişisel koruyucu ekipmallarımızıda göz ardı etmeden sorunu çözmeye çalışırız . Amacımız vatandaşlarımızın elektrik konusunda hiçbir sıkıntı çekmemesidir “dedi.

Morkoç,” Vatandaşlarımıza yaptığımız bu hizmeti olumlu bir şekilde dönüş olarak görmek bu mesleği bize daha çok sevdiriyor . Sabah,akşam ekibi olarak hizmetimize durmadan devam edeceğiz” sözlerini kullandı.

Muhabir :Emir Morkoç