Fakülteden Haberler MANŞET Üniversiteden Haberler

İletişim Fakültesinde Güz Konseri

Giresun Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından her yıl düzenlenen güz konseri 17 Aralık 2018 tarihinde Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazım Elmas olmak üzere  akademik ve idari kadro ile öğrencilerin de katılımıyla Prof. Dr. Taner Karahasanoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

 

Programın açılış konuşmasını yapan Nazım Elmas; “Konserin hazırlanmasında emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Güzel sesler bu akşam bizimle beraber olacak. Ümit ediyorum ki çok keyif alacaksınız. Hepinize güzel ve keyifli zamanlar diliyorum. Herkesi saygıyla selamlıyorum.” ifadelerini kullanarak sahneyi  konservatuvar topluluğuna bıraktı.

Fotoğraf: Metehan Özgür

Konser öğrencilerin hazırladığı piyano  ve klarnet dinletisi ile başladı. Devamında sırasıyla keman ile Mavi Tuna’nın((grup)Vals gösterisi, koro, zeybek dansı, Azeri dansı izleyicilere sunuldu.

Fotoğraf: Tuçe Şimşek
Fotoğraf:Metehan ÖZGÜR
Fotoğraf: Metehan ÖZGÜR

Gece,  Türk Müziği Grubu tarafından derlenen  türkülerle son bulurken konservatuvar  eğitmenlerine teşekkür belgeleri taktim edildi.

yorum sayısı 4

Yorum yapmak için buraya tıklayın