Güncel Spor

Hayallere adım adım

Edirne’nin futboldaki alt yapı gelişimine büyük katkıları ve emekleri olan futbol takımı Edirne Birlik Spor’dan Altınordu FK’ya genç transfer gerçekleşti.

5 yaşından itibaren Edirne Birlik Spor’un alt yapısında yer alan 2012 doğumlu Aras Ege Yetimoğulları, hayallerine ulaşacak yolda bir adım attı. Takımdaki hırslı oynamaları ile takımların ve hocaların dikkatini çeken genç yetenek, kulüplerle görüşmeler gerçekleştirdi. Altınordu FK ile anlaşma sağlayan Yetimoğulları ailesi ve Edirne Birlik Spor bünyesi, hesaplarından yapmış oldukları paylaşım ile transferin gerçekleştiğini açıkladı. 

Aras Ege Yetimoğulları, bir sonraki seneye kadar turnuvalara gidiş – geliş yapacak, sonraki senelerde ise başarılarını devam ettirebilmek adına İzmir’de eğitimlerine devam edecek. 

Edirne Birlik Spor’un yapmış olduğu paylaşım :

“Kulübümüzün altyapısından yetişen Aras Ege Yetimoğulları’nı bugün itibariyle Altınordu FK’ya transferini tamamlamış bulunmaktayız.
5 yaşından itibaren futbol okulumuzdan bugünlere gelen öğrencimizi kulübümüz Edirne Birlik Spor Ve Altınordu Edirne Futbol Okulumuza verdiği emeklerden dolayı teşekkür ederiz.
Göğsümüzü kabartan başarılarının devamı geleceğinden hiç şüphemiz yoktur.”

Muhabir: Yaren Sude FİDAN