anasayfa Güncel gunimedya Kültür-Yaşam MANŞET

GRÜ’den 3 akademisyen kitap fuarında söyleşi ve imza gününe katılacak

Ahmet Bilge

Giresun Belediyesi tarafından “Cumhuriyeti bilgiyle yükseltelim” temalı, 55 yazarı ağırlayacak kitap fuarında Giresun Üniversitesi’nden de 3 akademisyen söyleşi gerçekleştirecek.

Giresun Belediyesi Kültür ve Fuar Merkezi’nde 22-30 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan kitap fuarının açılışı gerçekleştirildi.
Düzenlenen açılış törenine Vali Yardımcısı Davut Sinanoğlu, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, yazarlar, akademisyenler, öğrenciler ve vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Ahmet Bilge

 

 

 

 

 

 

 

Giresun Belediyesi tarafından “Cumhuriyeti bilgiyle yükseltelim” temalı ve 70 yayın evinden 55 yazarın katılacağı kitap fuarında Giresun Üniversitesi’nden de akademisyenler söyleşi gerçekleştirecek. 22-30 Ekim tarihleri arasında 8 gün sürecek fuar boyunca söyleşi gerçekleştirecek yazarlar arasında Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Nazım Elmas ve Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. İsmail Cem Feridunoğlu da yer alıyor. Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can 26 Ekim saat 15.00’da, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Nazım Elmas 24 Ekim’de saat 15.00’da, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Dr. İsmail Cem Feridunoğlu ise, 26 Ekim saat 16.00’da söyleşi ve imzaya katılacaklar.

Muhabir: Ahmet Bilge