anasayfa Fakülteden Haberler Güncel MANŞET Üniversiteden Haberler

Fakültemiz yöneticileri Medya 28 internet haber platformunu ziyaret etti

Fakültemiz Dekan Vekili Prof. Dr. Nazım Elmas ve Dekan Yardımcımız Dr. Öğr. Üyesi İsmail Cem Feridunoğlu Giresun’da yeni kurulan Medya 28 adlı internet haber platformuna nezaket ziyaretinde bulundular.

Medya 28 internet haber platformu haber merkezinde kurum yöneticisi Barış Tüysüz tarafından karşılanan Fakültemiz Dekan Vekili ve Dekan Yardımcısı haber platformunun stüdyolarını gezerek teknik donanım ve imkanlar konusunda bilgi aldı.

Ziyaret sırasında Fakülte Dekan Vekilimiz Prof. Dr. Nazım Elmas internet üzerinden yayın yapmaya başlayan Medya 28’ in hayırlı olmasını dileyerek internet haber yayıncılığının ilimizde kurumsal kuruluşlar tarafından yapılmaya başlamasının önemli bir gelişme olduğunu dile getirdi.

Yetişmiş eleman noktasında tüm yerel medya kuruluşlarına verdikleri desteğin Medya 28 kurumu içinde her zaman geçerli olacağını dile getiren Prof. Dr. Nazım Elmas medya üzerine faaliyet gösteren firmaların sayısının ilimizde artmasının memnuniyet verici olduğunu belirterek gerek meslek içi eğitimler konusunda gerekse iletişim fakültesi öğrencilerinin staj olanakları bağlamında her zaman işbirliği içinde olabileceklerini kaydetti.

Kurum yöneticisi Barış Tüysüz ise ziyaretten memnuniyetini ifade ederek ilimizde faaliyet gösteren bir İletişim Fakültesi’nin olmasının kendileri için çok önemli bir destek noktası oluşturacağını belirtti.

 

Haber: Nagihan Bektaş