MANŞET Yerel Yönetim

CHP’ de Yeni Parti Binası Heyecanı

Açılış törenine, Parti Meclis Üyesi Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu,Giresun İl Başkanı Necati Tığlı, CHP Tirebolu İlçe Başkanı Vehbi Güven, parti üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

Fotoğraf: Oğuz Dinç

Tören Cumhuriyet Halk Partisi Tirebolu İlçe Başkanı Vehbi Güven’in konuşması ile başladı. Vehbi Güven, yeni yapılan bina ile daha fazla organizasyonların yapılacağını,  önümüzdeki genel seçimlerde Cumhurbaşkanlığı ve hükümet seçimleri için daha fazla çalışma ortamının sağlanması konusunda çalışmaların yapılacağını vurguladı.

Fotoğraf: Oğuz Dinç

Necati Yılmaz, “Böylesi bir yönetimi anlatamayacaksak neyi anlatacağız. 15 yıldır bu şekilde yönetiliyorsak bunun suçlusu benim. Bu sözü herkesin söylemesini istiyorum. Bundan dolayı ben daha ne yapabilirim sorusuna cevap bulduğumuz an emin olun ki hem dertlere hem sıkıntılara çözüm bulacağız” dedi.

Fotoğraf: Oğuz Dinç

CHP Giresun Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 6. Giresun Olağan Kongresindeki söylemlerini eleştirerek fındıktan ve çevre yollarından bahsetmediğini söyledi. Cumhuriyet Halk Partisinin planladığı projelerin olduğunu ve bunlarla ilgili çalışmalar yapılacağını belirtti.

Fotoğraf: Oğuz Dinç

Etkinlik, Vehbi Güven’in CHP Tirebolu İlçe Başkanlığı adına partiye destek amaçlı parti milletvekillerine,üyelerine, çalışanlarına ve vatandaşlara açılıştan sonra akşam yemeği düzenledi.