MANŞET

Bruce Willis Veda Ediyor

145 Yapımda rol alan Bruce Willis’e demans teşhisi konuldu. 2022 yılında emekliye ayrılan ünlü aktör son bir yapım ile 42 yıllık kariyerine ve izleyicisine veda edecek.

Hollywood’un önemli yapımlarında yer alan oyuncu Bruce Willis’e geçtiğimiz günlerde frontotemporal demans teşhisi konuldu. Ünlü oyuncu geçtiğimiz yıl afarazi rahatsızlığı nedeni ile oyunculuğu bırakmıştı. Willis kariyerinin son yıllarında birçok düşük bütçeli bağımsız gerilim ve bilim kurgu filminde rol aldı.

68 yaşındaki ünlü aktörün rahatsızlığına teşhis konulduktan sonra tüm ailesi birbirine destek olarak bu zor günlerde Willis’i yalnız bırakmıyorlar.

1955 yılında Almanya’da dünyaya gelen Willis, Moonlighting (Mavi Ay 1985-1989) isimli televizyon dizisi ile üne kavuşmuştu. Son olarak Zor Ölüm isimli yapımda yer alan Willis 2022 yılında emekliye ayrıldığında 2022-2023 yılları arasında gösterime girecek 11 filmi tamamlamıştı.

Bruce Willis’in kariyerinin son yapımı ,7 Nisanda vizyona girecek olan “Hayalet Suikastçı” ile izleyicilerinin karşısına son kez çıkacak.

Muhabir :Gökçe Baydar