MANŞET

Ben Affleck’li, Hypnotic’ten ilk kare

Ben Affleck’in başrolde oynadığı, Robert Rodriguez’in yönetmenliğindeki yeni gerilim filmi Hypnotic’ten ilk fotoğraf karesi yayınlandı.

Robert Rodriguez’in yönetmenliğini üstlendiği yeni gerilim filmi ‘Hypnotic’ten ilk görsel yayınlandı. Görselin merkezinde, filmin başrolü Ben Affleck yer almakta. Filmin henüz tamamlanmamış kurgusundan bir kesit, ilk kez 12 Mart’ta Teksas eyaletinin Austin şehrindeki SXSW Film Festivali’nde gösterime girmesi bekleniyor.

Yönetmen Robert Rodriguez’in Godzilla ve Kong’un senaristi Max Borenstein ile birlikte kaleme aldığı filmin gerilim türünde olduğu öğrenildi.

Ben Affleck, filmde kaybolması bir şekilde gizli bir hükümet programıyla bağlantılı olan kayıp kızını ararken bir dizi açıklanamayan suçu araştıran bir dedektifi canlandırıyor.

Hypnotic’ten yayınlanan ilk karede de Affleck, yüzünde endişeli bir ifadeyle, kızının polaroid bir resmini tutarken görülüyor.

Affleck filmde, Alice Braga, JD Pardo, Dayo Okeniyi, Jeff Fahey, Jackie Earle Haley ve William Fichtner gibi oyuncularla beraber oynuyor.

Kaynak: NTV

Muhabir: Ece YEŞİLDAĞ