anasayfa

Başkan Şenlikoğlu esnaf ziyaretinde

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, mahalle gezileri ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Şenlikoğlu sanayi esnafını ziyaret ederek talep ve sorunları dinledi. Esnafları ziyaret sırasında kolaylıklar ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu. Şenlikoğlu, “Belirli aralıklarla esnaf ve vatandaşlarımızı ziyarete geliyor, sohbet ediyoruz. Göreve başladığımızdan bu yana sorunları yerinde görerek birlikte çözüm üretme noktasında çalışma yürütüyoruz” ifadelerini kullandı.

Sanayi esnafları için sorunları çok iyi bildiklerini, gerekli adım atıldığını söyleyen Başkan Şenlikoğlu: “Sanayi esnafımızın şehrimiz adına ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu biliyoruz. Alın teriyle, emeğiyle çalışan şehrimiz ekonomisinin lokomotifi çok kıymetli sanayi esnafı kardeşlerimizi her fırsatta ziyaret ediyoruz. Halkın arasında biri olarak sürekli esnafımızla istişare halindeyiz. Esnaflarımızın sorunlarını yerinde görmek için sık sık ziyaretlerimiz oluyor. Esnafımız bizlerden desteğini hiç esirgemedi. Bizlerde onlara en iyi hizmeti verebilmek adına birlikte güzel işler yapacağız. Yorucu iş tempolarına rağmen bizleri güler yüzle karşılayan esnaflarımıza teşekkür ediyorum” sözlerine kullandı.

Başkan Şenlikoğlu, sanayi sitesinin sıkıntılarını çözmek için, gerek sanayi esnafıyla, gerekse sanayi kooperatifiyle sürekli olarak iletişimde olduklarını da ifade etti.

Muhabir: Ceydanur ÇAY