Fakülteden Haberler

“Bana Bir Şeyler Oluyor” Oyunu Tiyatro Severlerle Buluştu

Halk Eğitim Merkezi tarafından Tirebolu İletişim Fakültesi öğrencilerine açılan tiyatro kursu ikinci oyunlarıyla yeniden izleyici karşısına geçti.

Yönetmenliğini Yasemin Alemdaroğlu’nun üstlendiği tiyatro gösterisi 17 Mayıs 2017 tarihinde saat 19:30’da fakültemiz öğrencilerine sunuldu.Yılmaz Erdoğan’ın da yer aldığı Bana Bir şeyler Oluyor adlı tiyatro gösterisinin uyarlamasıyla bu kez karşımıza çıktılar.Tiyatroda sahne alan oyuncuların başarı ve yetenekleri dikkatlerden kaçmadı.Oyun kahkahalar eşliğinde son bulurken sahneye çıkan oyuncular ve Yasemin Alemdaroğlu çıkarak selam verdiler.

Yasemin Alemdaroğlu:Bu sefer ki alkışlar bana değil oyuncularıma gelsin dedi ve salonu dolduran öğrencilere de bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz dedi.Fakültemiz Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. İsmail Cem FERİDUNOĞLU :Daha önce ‘Ayrılık Davulu’ adlı tiyatro oyunu da çok güzeldi,bize öğrencilerimizin ne kadar yetenekli olduğunu bir kez daha gösterdiniz diyerek Yasemin Alemdaroğlu’na teşekkürlerini sunarak konuşmasına son verdi.Ayrıca 18 Mayıs 2017 tarinde de halka açık olarak sergilendi.

[huge_it_slider id=”31″]

yorum sayısı 3.423

Yorum yapmak için buraya tıklayın